AnaSayfa > Siyaset > YAŞAR BALCI, CHP'LİLERE SAĞDUYU ÇAĞRISI YAPTI..

YAŞAR BALCI, CHP'LİLERE SAĞDUYU ÇAĞRISI YAPTI..

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Önceki Dönem İlçe Başkanı ve Milletvekili aday adayı Yaşar Balcı, sosyal medya aracılığı CHP’li seçmene seslenerek sağduyulu olmalarını istedi.

02.Kasım.2015 Pazartesi 17:28
A A

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Önceki Dönem İlçe Başkanı ve Milletvekili aday adayı Yaşar Balcı, sosyal medya aracılığı CHP’li seçmene seslenerek sağduyulu olmalarını istedi.Balcı ,halkın iradesine saygı duyulması gerektiğinin altına çizerek sosyal paylaşım sitesi aracılığı ile şu mesajı yayınladı;

“Değerli arkadaşlar ve dostlar diğer seçimler gibi önemli bir seçimi geride bıraktık. AKP ’ye oy vermeyen vatandaşlarımız ve özellikle CHP taraftarı dostlarım. Halkın iradesine saygı duymak zorundayız. Sakın AKP’ye oy veren vatandaşlarımıza yanlış ve kötü sözler söylemeyin. Çünkü buna hakkımız yok. Sosyal medyada yazan CHP’lilerden rica ediyorum. Diğer muhalefet partiler ve oy veren vatandaşı sorumlu tutmak işin kolay tarafıdır. Seçim sonuçlarının hemen arkasından konuşmak insanlara hata yaptırır. Bir kaç gün sonra daha sakin olduğumuzda, Parti genel merkezi ve il-ilçe örgütleri 7 Haziran sonuçlarından ders çıkarabildik mi, bu seçmen ne demek istedi, neden oylarımızda artış yapamıyoruz, bunları soğukkanlılıkla ve hoşgörü anlayışıyla parti örgütlerimizde değerlendiririz.Sakın umudumuzu yitirmeyelim. Cumhuriyet Halk Partisi TC Devletini kurmuş büyük ve köklü bir siyasi partidir. Zaman zaman zor ve kötü dönemlerimiz olabilir. Ama unutmayın ki, o zor ve kötü koşıllarda, Osmanlının küllerinden TC. Devletini kurmuş bir siyasal bir partiyiz. Sakın hayallerimizi ve umudumuzu yitirmeden. Ülkemiz ve partimiz için mücadeleye devam edeceğiz.Pardon nerde kalmıştık.”

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu