AnaSayfa > Güncel > BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRMEK, EREĞLİ MÜSİAD'DA GELENEK..

BAŞARIYI ÖDÜLLENDİRMEK, EREĞLİ MÜSİAD'DA GELENEK..

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şubesi tarafından, her sene geleneksel olarak Karadeniz Ereğli ve Alaplı ilçeleri Lise ve Dengi Okullarından ilk üç dereceyle mezun olan öğrencilerin ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenen MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni Programı’nın 19.’su, 11 Haziran 2015 Perşembe günü 17.00-19.30 saatleri arasında Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilecek. Programa MÜSİAD Genel Başkanı Nail OLPAK’ın yanı sıra çok sayıda üst düzey bürokrat ve iş dünyası temsilcisi katılıyor.

09.Haziran.2015 Salı 14:19
A A

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karadeniz Ereğli Şubesinin geleneksel hale getirmiş olduğu ve bu sene 19.’sunu düzenleyeceği MÜSİAD Eğitim Başarı Ödül Töreni programı, 11 Haziran 2015 Perşembe günü 17.00-19.30 saatleri arasında Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilecek.

Program hakkında bilgiler veren Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim SEZER,“Bu sene 19.’sunu düzenleyecek olduğumuz MÜSİAD EĞİTİM BAŞARI ÖDÜL TÖRENİ programına Genel Başkanımız Sayın Nail OLPAK’ın yanı sıra çok sayıda bürokrat, MÜSİAD Şube Başkanları, iş adamları, üyelerimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin yanı sıra basın mensuplarımız da programımıza iştirak edeceklerdir” derken tüm vatandaşlarımızı programlarına beklediklerini de sözlerinde dile getirdi.

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şubesinin geleneksel hale getirmiş olduğu Eğitim Başarı Ödül Töreni programları ile başarılı öğrencilerin ödüllendirilerek onore edilmelerinin amaçlandığını belirten SEZER, “Başarının iyi bir eğitimin neticesinde geleceğine, başarının mutlaka ödüllendirilmesi gerektiğine inanan MÜSİAD’ın Karadeniz Ereğli Şubesi olarak, 1995-1996 eğitim öğretim yılında Lise ve Dengi okulların birincilerine ödül verilmesi yönünde alınan karar neticesinde ilk Ödül Töreni Programımız 1996 yılında başarı ile gerçekleştirilmişti.

İlk ödül töreninden bu güne program genişletilmiş, okullarında ikinci ve üçüncü olanlara da ödül verilmeye başlanmıştı. Zaman içerisinde komşu ilçemiz Alaplı Lise ve Dengi okulları da ödül kapsamına alınmış ve 1996 yılından bu güne kadar toplam 1238 öğrencimiz ödüllendirilmiştir.

Ülkemizde bir çok alanda başarılı insanlarımıza plaket ve ödül verilir. Ama bizler geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz öğrencilerimizin ödüllendirilerek onların onore edilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu bağlamda bu sene 18 .’sini düzenleyecek olduğumuz Ödül Törenimizde, Karadeniz Ereğli Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 26, Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 9 Adet Lise ve dengi okul olmak üzere toplam 35 okulda ilk üç dereceye giren 105 öğrencimize ödüllerini dağıtarak başarılarından dolayı onları bir nebze de olsa mutlu etmeye çalışacağız. Bu düşünceler doğrultusunda başarılı öğrencilerimizin ödüllendirileceği programımıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz. ” dedi.

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler