AnaSayfa > Güncel > EREĞLİ AK PARTİ'DE, ENGELLİLER KOMİSYONU KURULDU..

EREĞLİ AK PARTİ'DE, ENGELLİLER KOMİSYONU KURULDU..

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı bünyesinde Engelli Komisyonu kuruldu.

07.Aralık.2015 Pazartesi 16:50
A A

Komisyonun amacının parti çatısı altında İlçe genelindeki engellilere yönelik çeşitli sosyal faaliyetlerde bulunmak ve engelli vatandaşlara yardımcı olmak olduğunu belirten AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Başkanlığını partimizin emektarı, 25. ve 26. Dönem Engelli Kontenjanından Milletvekili Aday Adayımız Erol Acar’ın yaptığı Engelli Komisyonumuz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü itibariyle çalışmalarına başlamış bulunmaktadır.

AK Parti hükümetleri, her zaman ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ ilkesiyle geliştirilen politikalarla engellilerin yaşamını kolaylaştıran, refah seviyesini yükselten tedbirleri almış, almaya da devam etmektedir.

Engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunları sadece kendilerinin değil, ailelerinin, çevrenin, toplumun, bizlerin ve kısacası tüm insanların ortak sorunu olarak kabul ettik. Bizler her gün engellilerimizle beraberiz, onların her türlü sorunlarıyla hemhal oluyoruz

Bakım, sağlık hizmetleri ve nakdi yardımlar olmak üzere 'sosyal devlet olma' anlayışının bir gereği olarak engellilerimizin her zaman yanındayız; istihdam alanlarını genişletiyor, mesleki eğitim çalışmalarına hız veriyoruz.

Bizler engelli kardeşlerimizin gören gözü, işiten kulağı, tutan eli olmaya devam edeceğiz.”

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu