AnaSayfa > Güncel > YENİ TERMİNAL GÜN SAYIYOR..

YENİ TERMİNAL GÜN SAYIYOR..

Kdz.Ereğli Belediyesi Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminaline taşınma işlemlerinde son aşamaya gelindi. Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Sinyalizasyon çalışmamız bittikten sonra yeni terminale taşınacağız” dedi.

07.Eylül.2017 Perşembe 18:07
A A

Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından Belen Yeni Mahalle Zonguldak yolu üzerinde yapılan Kdz.Ereğli Atatürk Şehirlerarası Otobüs Terminaline taşınma işlemlerinde son aşamaya gelindi.
Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yapım çalışmaları ve çevre düzenleme çalışmaları tamamlanan, peron ihaleleri de geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen yeni Şehirlerarası Otobüs Terminaline taşınmak için son adım olan sinyalizasyon çalışmalarını yerinde inceledi.
Başkan Uysal, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Deniz Koca, Atilla Bulak ve Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert ile birlikte terminalin giriş-çıkış yolu üzerine yapılan sinyalizasyon çalışmalarını takip etti.
Yeni terminal için gün saydıklarını belirten Başkan Uysal; “Burada yaptığımız sinyalizasyon çalışmalarını da tamamladıktan sonra inşallah yeni terminalimize taşınacağız” dedi.

 

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu