AnaSayfa > Güncel > BAŞKAN POSBIYIK, HALKI DİNLİYOR

BAŞKAN POSBIYIK, HALKI DİNLİYOR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediyede halkın sorun ve taleplerini dinleyerek çözümleri için ilgili birimlere talimat verdi.

24.Mayıs.2024 Cuma 9:28
A A

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 6. Belediye Başkanlığı döneminde de halk toplantılarına başladı. Başkan Posbıyık, bugününü vatandaşların sorun ve taleplerine ayırdı.
Ereğli halkını başkanlık makamında misafir eden Başkan Halil Posbıyık, sorunları dinledi, çözümleri için ilgili birimlere gerekenleri yapmaları talimatını verdi. Başkan yardımcıları ve daire müdürlerinin de hazır bulunduğu halk buluşmasına gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Posbıyık, ziyarete gelen bir çok vatandaşın çocuğu, torunu, eşi ve kendisi için iş talebinde bulunması karşısında üzüntülerini dile getirerek; “Maalesef ülkenin durumu iyi değil, belediyelerde öyle. Hükümetin çıkardığı tasarruf tedbirleri genelgesiyle elimiz kolumuz bağlandı. Belediyeye bir kişi dahi alamıyoruz. Bütün zorluklara rağmen belediye hizmetlerini de aksatmadan yürütmeye devam edeceğiz” dedi.
Toplantıya katılan vatandaşlar “Birinci elden sorunlarımızı size iletme fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz” diye konuştular.

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu