AnaSayfa > Güncel > THK'DAN OKULLARA KIRTASİYE YARDIMI..

THK'DAN OKULLARA KIRTASİYE YARDIMI..

Türk Hava Kurumu (THK) Kdz Ereğli Şubesi tarafından İlkokul öğrencilerine kırtasiye yardımları devam ediyor.

26.Kasım.2015 Perşembe 14:59
A A

Türk Hava Kurumu (THK) Kdz Ereğli Şubesi tarafından İlkokul öğrencilerine kırtasiye yardımları devam ediyor.

THK Kdz Ereğli Şube Başkanlığı olarak 2015-2016 eğitim öğrenim yılında Kurumun sosyal sorumluluk kapsamında Kdz Ereğli kırsalında bulunan Sücüllü ve Elmacı Köyü İlkokullarında tüm öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Bu kapsamda Sücüllü İlkokulunu ziyaret eden THK Kdz Ereğli Şube Başkanı Muhammet Likoğlu,Yönetim Kurulu Üyesi Suat Önder ve Şube Saymanı Koray Demirbaş öğrencilere dağıtılmak üzere defter kalem kırtasiye yardımlarını Sücüllü Köyü muhtarı Hasan Kural öncülüğünde okul müdürü Recep Sağır ile birlikte öğrencilere dağıttılar.THK Şube Başkanı Muhammet Likoğlu okul müdürü Recep Sağır'a THK amblemli duvar saatini hediye etti.

Aynı şekilde Elmacı Köyü muhtarı Recep Ardıç'ın öncülüğünde de kırsalda bulunan bir diğer okul Elmacı İlkokuluna okul müdürü Ufuk Özbek ile birlikte tüm öğrencilere defter kalem kırtasiye yardımı yaparak okul müdürü Ufuk Özbek'e THK amblemli duvar saatini hediye edildi.

Ziyaretlerde 2015-2016 eğitim öğrenim yılının hayırlı olmasını dileyen THK Şube Başkanı Muhammet Likoğlu, Sücüllü ve Elmacı Köyü İlkokulları hakkında okul yetkililerinden bilgiler aldı.

Sücüllü ve Elmacı İlkokulu müdürleri'de ziyaretten ve öğrencilere yardımlardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek THK Şube Başkanı Muhammet Likoğlu'na yönetimine teşekkür ettiler.

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu