AnaSayfa > Güncel > MADENOĞLU GELDİ, BÜROKRASİ İVME KAZANDI..

MADENOĞLU GELDİ, BÜROKRASİ İVME KAZANDI..

Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Ereğli'de bir ilki gerçekleştirerek; İlçe'de faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlardan performans raporu istedi..

13.Kasım.2015 Cuma 13:45
A A

Kdz. Ereğli İlçesi Öğretmenevi'nde Kaymakam Madenoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, ilçede görev yapan Kamu-kurum ve kuruluş yetkilileri katıldı.

İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Öğretmenev'inde gerçekleşen toplantıda yaptığı konuşmada Ereğli'de bir ilki gerçekleştirdiğini söyledi. Toplantının iki aylık sürelerde tekrar ettirileceğini de anlatan Madenoğlu; “iki ayda bir yapacağımız toplantılardan ilkine başlıyoruz. Bundan böyle toplantılarımız devam edecek. Geride bıraktığımız dönemde ilçemiz adına ne yaptık? Bunu hep beraber kamuoyuyla paylaşacağız. Sonraki toplantıyı da Ocak ayı içinde yapılacak ve geride bırakacağımız iki ayın hülasasını çıkartacağız. Buradaki her arkadaşa söz vereceğiz ve toplantı sonunda genel bir değerlendirme yapacağız. İlçemiz, kurum ve ülkemiz adına hizmet etmeyi kendisine ‘asla vazgeçilmez bir görev’ olarak addeden, hatta gecesini gündüzüne katma derecesinde çalışmalarını yapan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Madenoğlu’nun konuşması sonrası, katılımcıların her birine söz hakkı verilerek, temsil etiği alanlardaki faaliyet ve sorunları anlattı.

Toplantıya, aralarında İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Zonguldak Kadastro Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ile Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Odası Başkanlığı ve Deniz Ticaret Odası Başkanlığı başkan ve temsilcilerin de bulunduğu 38 farklı kurum ve kuruluş katıldı.

İki ayda bir tekrarlanacağı öğrenilen toplantı da, BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanlığı, Gülüç Belediyesi, Ormanlı Belediyesi, Kandilli Belediyesi, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Vergi Dairesi Müdürlüğü, Liman Başkanlığı, Gümrük Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, Zonguldak Kadastro Müdürlüğü, İlçe Gençlik Hiz. Ve Spor İlçe Müdürlüğü, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü, İzmirlioğlu Huzurevi Müdürlüğü, S.Y.D. Vakfı Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, Özel İdare Müdürlüğü, Malmüdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Merkez Tabipliği, Kamu Hastaneleri Birliği Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Tabipliği, Kamu Hastaneleri Birliği Kdz.Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tabipliği, Sahil Sağlık Merkezi Tabipliği, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, T.İş Kurumu Şube Müdürlüğü, Kdz. Ereğli Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü, Organize Sanayi Müdürlüğü, Halk Kütüphanesi Müdürlüğü, Müze Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, PTT Merkez Müdürlüğü, YÖK Yurt Müdürlüğü, Ziraat Odası Başkanlığı, Deniz Ticaret Odası Başkanlığı sunum gerçekleştirdiler.

 

 

 

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu