AnaSayfa > Güncel > TSO, GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKALARINI DAĞITTI..

TSO, GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKALARINI DAĞITTI..

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak dördüncüsü düzenlenen 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini' tamamlayan 53 kursiyere törenle sertifikaları verildi.

26.Mart.2015 Perşembe 8:55
A A

Düzenlenen sertifika törenine TSO Başkanı Yaşar TETiKER, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sertan YALÇIN, Zonguldak KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım Kosgeb Uzmanları ve Eğitimini tamamlamış olan kursiyerler katıldı.

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar TETİKER, yaptığı konuşmada, Kdz Ereğli ve Ticaret ve Sanayi Odasının 2015 yılında Akredite Odalar arasına girdiğini, bu kapsamda üyelerden gelen talepler üzerine Girişimcilik kursunun açıldığını, Girişimcilerin ekonominin temel taşları olduğunu, önemli olanın ortaklık kültürünün geliştirilerek iş hacminin artırılabilmesi olduğunu belirtti ve tüm kursiyerlere başarılar diledi.

Kosgeb Müdürü Yaşar Tıldırımda, bugüne kadar Kdz Ereğli Tso ile birçok kurs açtıklarını belirterek, Zonguldak bölgesinde 3000’e yakın kursiyer yetiştirildiğini ve sertifika alan yaklaşık 300’e yakın kursiyerin işletme kurduğunu, Sertifika alan kursiyerlere 30.000tl’ye kadar hibe , 70.000 tl’ye kadar da kredi imkanın sağlanabileceğini belirttti ve sertifika alan tüm kursiyerlere iş hayatlarında başarı diledi.

Konuşmaların ardından sertifikalar kursiyerlere teslim edilerek, toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu