AnaSayfa > Bilgin AVCI > UYSAL’DAN CEVAP VE DÜZELTME METNİ..

UYSAL’DAN CEVAP VE DÜZELTME METNİ..

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ‘Uysal hapse doğru ilerliyor’ başlıklı köşe yazıma cevap ve düzeltme metni gönderdi.

21.Eylül.2014 Pazar 17:37
A A

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın gönderdiği cevap ve düzeltme metnini, cevap hakkına duyduğum saygıdan ötürü aynen yayınlıyorum.
Noter kanalıyla gönderilen cevap ve düzeltme metni şu şekilde:
‘Kdz Ereğli haberci’ internet sitesinde, 08.09.2014 günü “Uysal, hapse doğru ilerliyor” başlığıyla verilen beyanlar hiçbir şekilde gerçeğe uygun değildir. Beyanların hakaret içerikli ve kişilik haklarını zedeleyici olması dışında haber ve eleştiri niteliği yoktur. Şayet bu beyanları yayınlayan, herhangi bir suç ile karşılaştıysa bunu yetkili makamlara derhal bildirilmelidir. Oysa bu yapılmamakta, hukukun evrensel ilkelerinden olan masumiyet karinesi bilerek ve isteyerek çiğnenmekte, sanki yargı makamı gibi davranılarak bilinçli olarak sansasyon ve infial yaratıcı beyanlara yer verilmektedir. İlgililer hakkında tüm yasal süreç başlatılmıştır.

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu