AnaSayfa > Bilgin AVCI > AVCI, İRFAN YAZICIOĞLU’NU NEDEN UYARDI!

AVCI, İRFAN YAZICIOĞLU’NU NEDEN UYARDI!

Alaplı’dan gelip Ereğli’de doyan Sn.İrfan Yazıcıoğlu, burada yerlicilik yapacak en son kişi sensin.. Paranın gücüyle millete ayar vermeye kalkma, gün gelir o dağıttığın paranın hesabı da sorulur..

06.Ağustos.2014 Çarşamba 12:28
A A

Yazıcıoğlu Ailesi, Alaplı’dan çıkmış, Ereğli’de ticaretiyle büyümüş köklü bir aile.. Yazıcıoğlu ailesine hiçbir lafım yok. Hatta daha dün akşam oğlunun sünnet düğününe davet eden İsmet Yazıcıoğlu’da İmam Hatip lisesinden okul arkadaşım.
Ancak son dönemlerde, Yazıcıoğlu ailesinin göz yumduğu, geçmişten beride siyasi ilişkilerini denetlemediği ve bir çok faaliyetinde de yol verdiği Kuyumcu İrfan Yazıcıoğlu, farklı bir kimliğe bürünmeye başladı.
Ercan Candan’ın kişisel ödeme bürosuna dönen Yazıcıoğlu Kuyumculukta İrfan Yazıcıoğlu, bir esnafta olmaması gereken özelliklerden birine sahip olup, paranın gücüyle millete ayar vermeye, yerlicilik yapmaya başlamış.

Sayın Yazıcıoğlu;

Bir; Ereğli insanının Alaplı’dan gelmiş biri olarak senden öğreneceği bir yerlicilik yok.

İki; Tam seçim arifesinde 2015 Milletvekilliği seçimlerine giderken dükkanına gelen köylü müşteriye, Ereğli’ye hiçbir katkısı olmayan, sadece kendi dost-ahbap çevresi için yerlicilik yapan Candan’ı, Millete ‘nede olsa Ereğli uşağı’ diye pompalama..
Ben Ereğliliyim diyebiliyorsan, Candan’ın yerli uşaklarına şu milletvekili döneminde gösterdiği düşmanlığa ses çıkarır, tepki koyardın.
Yanında gezdirdiğin Pompacılarla filitrenin ayarını kaçırıp, Yazıcıoğlu ailesine tümden zarar verme!

Üç; Esnafsan esnaf kal.
Dükkanına senin her bölgeden insan geliyor.
Alaplı’dan gelip, Ereğli insanına yerlicilik satma.
Candan için gazeteciler arasında nasıl bir ayrım yaptığını, kimlere ödemeler yaptığını, ilanları kesilenler konusunda belediyede kimlere talimat verdiğini ve pompacı toplantılarında neler konuşulduğundan haberimiz var. 
Yazıcıoğlu Ailesini seven ve Ereğli’de maddi manevi zarar görmesini istemeyen biri olarak, bugün bu kadar yazıyorum.
Paranın gücüyle millete ayar vermeye kalkma, gün gelir o dağıttığın paranın hesabı da sorulur..

 

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu