AnaSayfa > Bilgin AVCI > AK PARTİ 10 AĞUSTOS’DA EREĞLİ MERKEZDE 30.159 OYUN ALTINA DÜŞERSE, TEK SORUMLUSU ERCAN CANDAN’DIR..

AK PARTİ 10 AĞUSTOS’DA EREĞLİ MERKEZDE 30.159 OYUN ALTINA DÜŞERSE, TEK SORUMLUSU ERCAN CANDAN’DIR..

10 Ağustos tarihinde ilk defa Millet tarafından Bir Cumhurbaşkanı seçilecek. AK Davanın Lideri Recep Tayyip Erdoğan, bu seçimlere ‘Milletin Adamı’ olarak aday.

02.Ağustos.2014 Cumartesi 20:24
A A

Seçimlerde Ereğli’den çıkacak sonuç çok önemli bir hal aldı. 30 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti Ereğli’de 30.159 oy aldı.
Merkezde alınan bu oyun altına 10 Ağustos tarihinde düşülürse bunun tek sorumlusu Ercan Candan olacaktır.
Özellikle Belediyenin kazanılmasının ardından ‘Eşbaşkan’ gibi Hüseyin Uysal’a başkanlık yaptırmayan, kendi yakınlarını, danışmanına varıncaya kadar belediyeye yerleştiren, AK Parti için mücadele etmiş onlarca işsiz varken, Çolaklar altı mahallesine ve dolayısıyla da yakınlarına ayrıcalık gösteren, diğer mahallelere ayrımcılık yapan, milletin derdiyle dertlenmeyip, Ereğli’de para sahibi birkaç aileyle haşir neşir olan, partiye kuruluşundan bugüne gönül ve emek verenleri dışlayan, uygulamalarıyla ‘Muhafazakar bir parti’ yapısından AK Parti’ye Ereğli’de dönüştürmeye çalışan Ercan Candan, bakalım 10 Ağustos tarihinde, son 4 ayda milletin ne kadar tepkisini çekmiş hep birlikte göreceğiz.
Bu 1 kişinin oyuna dahi yansısa, siyasi sorumluluğunun bedeli Ercan Candan’a ait olacaktır.
İnşallah Millet, Ercan Candan’a olan tepkilerini bu seçimde sandığa yansıtmazlar ve AK Davanın Lideri Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkarlar.
Bu seferde, el birliğiyle kazanılan Ereğli Belediye seçimlerini ‘Ben aldım’ diyebilecek kadar teşkilatı dışlayan Candan, milletin Erdoğan’a olan desteğiyle son oyun üzerine çıkıldığında yine her yerde sahiplenmeye çalışacağından adım kadar eminim.

 

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu