AnaSayfa > Siyaset > ORMANLI’DA, AK PARTİ RÜZGARI..

ORMANLI’DA, AK PARTİ RÜZGARI..

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, 19. Dönem Zonguldak Milletvekili olan bölgenin sevilen ismi Ali Uzun’la birlikte Ormanlı’ya çıkarma yaptı. Ormanlı’da AK Parti kadrolarına gösterilen ilgi seçmenlerin kararlarını şimdiden verdiklerini gösterdi..

30.Ekim.2015 Cuma 19:08
A A

AK Parti Ereğli’de 4 koldan seçim çalışmalarını sürdürürken son 2 güne de hızlı girdi.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, seçim çalışmalarını bugün Alaplı’da sürdürürken, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır da, 19. Dönem Zonguldak Milletvekili olan bölgenin sevilen ismi Ali Uzun’la birlikte Ormanlı’ya çıkarma yaptı.

ORMANLI KARARINI VERMİŞ..
Çakır ve Uzun, çok sayıda partili ile birlikte, belde esnafını ziyaret edip, tek tek el sıktı, vatandaşlarla sohbet etti.
Ormanlı belde sakinlerinin AK Parti kadrolarına gösterdikleri ilgi seçimlere son 2 gün kala, kararlarını verdiklerini gösterdi.

BAŞOL: YÜZDE 70 HEDEFLİYORUZ..
19.dönem Zonguldak Milletvekili Ali Uzun ve Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, partililerle birlikte Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol’u makamında ziyaret etti.
MHP’den istif ederek bir süre önce AK Parti’ye geçen Bayram Başol, 1 Kasım’da Ormanlı’da yüzde 70 oy hedefinde olduklarını belirterek, “Ben Ereğli İlçe Başkanıma özellikle teşekkür ediyorum. Bize verdiği destek çok önemli. Kendisine güveniyorum. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra da, Ormanlı beldemizin hak ettiği hizmetleri alarak, nüfusunu artıracağıma inanıyorum” dedi.

‘FATİH ÇAKIR SÖZÜ, ORMANLI’YA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ’
Ziyarette konuşan AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ormanlı halkına her türlü hizmetin ulaşması için Belediye Başkanı Başol’a gereken desteği vereceklerini belirterek, “Ormanlı’yı çok önemsiyoruz. Daha yeni onayı çıktı. Belediye Başkanımız hizmetlerini daha iyi yapabilmek için önümüzdeki günlerde 25 personel alımı yapacak. İş-kur’dan bunun kararı alındı. Fatih Çakır sözü veriyorum. Ormanlı beldemize 1 Kasım seçimlerinden sonra ne ihtiyaç varsa o konuda Milletvekillerimizle beraber her türlü desteği vereceğiz. İnanın sayın Milletvekilimiz Faruk Çaturoğlu ile şu kısa sürede bile Ankara’ya gittiğimizde elimiz boş dönmüyor. Başkanımız Başol özellikle Ormanlı Deresinin ıslahı ve buradan Alaplı’ya giden yol üzerinde çalışma yapabilmek için sürekli istişare halindeyiz. Her türlü desteği mutlaka kendisine sunacağız” dedi.

ALİ UZUN: ORMANLI’NIN YERİ BENDE AYRI..
19.dönem Milletvekili Ali Uzun ise, Ormanlı’nın kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirterek, “Bayram Başkanla da geçmişte siyaset yaptık. Şimdi aynı yerde buluştuk. Bugün AK Parti’ye destek için sizlerle bir aradayım. İnanıyorum ki, 1 Kasım seçimlerinde bu bölgeden de gerekli destek çıkacaktır” dedi.
AK Parti heyeti, seçim çalışmalarına devam etmek üzere Ormanlı’dan ayrıldı.

 

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu