AnaSayfa > Siyaset > DEMİRTAŞ, SON HAFTAYA KATLI OTOPARKTAN BAŞLADI..

DEMİRTAŞ, SON HAFTAYA KATLI OTOPARKTAN BAŞLADI..

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, son hafta seçim çalışmalarına Ereğli köylerine servis yapan Köy Minibüslerinin kalktığı otoparktan başladı, yolculardan CHP'ye destek istedi..

26.Ekim.2015 Pazartesi 16:32
A A

1 Kasım seçimleri öncesi son haftaya girilirken siyasi partilerde seçim çalışmalarını artırdı.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili ve 1 Kasım seçimlerinde partisinden 2. sıra Milletvekili adayı Ünal Demirtaş, son hafta seçim çalışmalarına katlı otoparktan başladı.

Ormanlı, Çaylıoğlu, Kaptaş bölgesi ve Yalı bölgesindeki yaklaşık 70'in üzerindeki köylere servis yapan minibüslerin kalktığı katlı otoparka giden CHP Adayı Ünal Demirtaş, minübüsleri tek tek ziyaret ederek köy yolcularından CHP'ye destek istedi.

Ereğli'deki okullardan köylerinedönen öğrenciler ve pazar alışverişini yapıp evlerine gitmek için servislerde bekleyen köy yolcularının elini sıkarak, sorunlarını dinleyen Demirtaş, Ereğli'nin en büyük sorununun işsizlik ve göç olduğunu söyledi.

CHP'nin iktidara gelmesi halinde, Ereğli-Devrek yolunu 1 yıl içinde yapacakları sözünü veren Demirtaş, TTK'ya 5 bin işci alacaklarını ve bölgedeki göçü durdurup, işsizliğe çözüm olacaklarını anlattı.

Demirtaş'a seçim çalışmasında parti yöneticileri ve kadınlardan oluşan bir grup ta eşlik etti.

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler