AnaSayfa > Siyaset > UYSAL, OY HEDEFİNİ EN AZ YÜZDE 54 AÇIKLADI..

UYSAL, OY HEDEFİNİ EN AZ YÜZDE 54 AÇIKLADI..

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 7 Haziran genel seçimlerden AK Parti'nin oy oranını artırarak çıkacağını belirterek, "Ereğli'yi yüzde 54'ün üzerine çıkartabiliriz" dedi.

31.Mayıs.2015 Pazar 20:04
A A

Ereğli Belediye Başkanı Uysal, AK Parti Ereğli İlçe seçim bürosunu ziyarette bulunarak önemli açıklamalarda bulundu. Seçim bürosu ziyaretinde, AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, İlçe Başkanı Fatih Çakır ve Belediye Başkanı Uysal bir araya geldi.

PARALEL YAPI VE MUHALEFETE ELEŞTİRİ

Uysal, seçim bürosu ziyaretinde yaptığı konuşmasında, 7 Haziran’da yapılacak seçimin önemini şu şekilde vurguladı; “Zonguldak ve Ereğli halkımız, yarınlar için, gelecek nesiller için istikrara ve huzura oy vermelerinin bunun adresi de AK Parti, başka söylenecek bir şeye gerek yok. Çünkü diğerleri üç parti birde paralel yapı ile dörtlü, yol çizmeye çalışıyorlar. Bu da ülkenin istikrarını bozacak bir olaydır. İstikrarın bozulmaması lazım. AK Parti Hükümeti ile yerel birleşince Ereğli’de de etrafa bakılınca anlıyorsun zaten. Daha da güzel şeyler olacak. Sürekli değişecek.

“EREĞLİ’Yİ KİMSE TANIYAMAYACAK”

2-3 yıl sonra Ereğli’yi kimse tanıyamayacak. Zaten bugünlerde gelenlerde tanıyamıyorlar. Tabiî ki bakma açısından değişiyor. Baktığınız zaman değişiklikleri görebiliyorsun. Hükümetle beraber olmak, yerel yöneticilerin birlikte olması uyum içerisinde olması o ilçeye ya da o İl’e çok şeyler kazandırır. Bunun da örneklerini görüyoruz. Bizim İlçemizde dikkat ederseniz payını almaya başladı. Kara yolları son surat gidiyor, Zaman içerisinde tüm sıkıntılar geçecek. Bir başka çalışmada Devlet Su İşleri’nin de (DSİ) su projeleri bitti. Devletin başka katısı da üniversite kampüsünün olumlu bir şekilde sonuçlandırılması var. Daha buna benze önemli çalışmaları çoğaltabiliriz.

HEDEF YÜZDE 54’İN ÜZERİNE ÇIKMAK

Bizim hedefimiz Ereğli olarak, 7 Haziran seçimlerinde, Cumhurbaşkanlığı seçiminde yakaladığımız Yüzde 54’ün üstüne koymak. Bizler Zonguldak olarak, Türkiye’de AK Parti’nin alacağı oy ortalamasının altında kalmamız lazım. Ereğli’de Yüzde 54’ün üzerine çıkabiliriz. Yüzde 60’lara gelebiliriz. Zonguldak olarak hedef en az 4 milletvekili çıkartmak. Ne kadar güçlü iktidar milletvekiliyle temsil eden olursa o kadar çok işler kolaylaşır. O kadar çok paylaşırız. AK Parti kesinlikle oylarını arttırarak birinci parti olacaktır. Tahmin edilen çok daha üstünde oy alacaktır AK Parti.”

AK Parti Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu ve İlçe Başkanı Çakır, Uysal ile birlikte seçim bürosundan sohbet ederek ayrıldılar.

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

Bugün en çok okunanlar

Bu hafta en çok okunanlar

Bu ay en çok okunanlar

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu