AnaSayfa > Siyaset > FLAŞ..FLAŞ.. KILIÇDAROĞLU’NUN MİTİNGİ, BELEDİYENİN TATBİKATIYLA ÇAKIŞTI..

FLAŞ..FLAŞ.. KILIÇDAROĞLU’NUN MİTİNGİ, BELEDİYENİN TATBİKATIYLA ÇAKIŞTI..

Kılıçdaroğlu’nun Cumartesi günü saat 14’30’da Ereğli’de yapacağı miting, Belediyenin Tatbikatıyla çakıştı. İlçe Seçim Kurulu, Anıt önü olmazsa Eski Belediye önünü isteyen CHP’ye, Ofis yanını gösterdi. Aynı saatte Amfi Tiyatro karşısında ise siren sesleri altında Belediye 19 İl’in katılacağı itfaiye tatbikatı yapacak..

27.Mayıs.2015 Çarşamba 15:14
A A

Haberci’nin edindiği bilgilere göre, İlçe Seçim Kurulu, Cumartesi Günü Ereğli’de miting yapacak olan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu için sahildeki Erdemir Ofis yanında bulunan alanı gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı, Miting için önce Anıt önünü ardından Eski Belediye önünü miting yapmak için İlçe Seçim Kuruluna başvurdu.

KILIÇDAROĞLU’NUN MİTİNGİ BELEDİYENİN TATBİKATIYLA ÇAKIŞTI..

Halil Posbıyık’ın aday gösterilmemesi nedeniyle sıkıntı yaşayan CHP’de, Ereğli’ye gelerek miting yapması kararlaştırılan Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun mitingi, 29-31 Mayıs tarihleri arasında önceden belirlenen program dahilinde Çilek şenlikleri düzenleyen Ereğli Belediyesinin aynı gün saat 14’de Amfi Tiyatro karşısında 19 İlin katılacağı İtfaiye tatbikatıyla çakıştı.

İlçe Seçim Kurulu, CHP’ye miting alanı olarak Erdemir Ofis yanını gösterirken, Ereğli Belediyesi ise aynı saatte siren sesleri eşliğinde Amfi Tiyatro karşısında tatbikat gerçekleştirilecek.

Belediyenin Tatbikat etkinliğine katılmak için gelenlerin, Kılıçdaroğlu’nun mitingini merak edip izlemeye gidecekleri bu sayede, alanı doldurmakta sıkıntı yaşayacağını düşünen CHP’nin kısmen de olsa Belediye etkinliğinden faydalanacağı düşünülüyor..

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu