AnaSayfa > Siyaset > KILIÇDAROĞLU EREĞLİ’YE, (sizce) NEDEN GELİYOR?

KILIÇDAROĞLU EREĞLİ’YE, (sizce) NEDEN GELİYOR?

Ereğli’nin oy potansiyeli ismi Halil Posbıyık’ı harcayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisindeki aday belirleme sürecinde ortaya çıkmaya başlayan entrikalardan sonra Ereğli’ye neden geliyor.. Kılıçdaroğlu, ‘Posbıyık’ı nasıl harcadığını mı anlatacak?’ kamuoyu merak ediyor..

26.Mayıs.2015 Salı 20:49
A A

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumartesi günü Ereğli’ye gelerek miting yapacak.

Kılıçdaroğlu’nun bu ziyareti akıllara bir çok soruyu getirdi.

CHP’deki aday belirleme sürecinde bir bir ortaya çıkmaya başlayan entrikalardan sonra, siyasi ömrünü Ereğli’ye hizmet için adamış, bölgede çok ciddi bir potansiyeli olduğu bilinen Halil Posbıyık’ı aday göstermeyerek büyük hayal kırıklığıyla beraber tepki çeken CHP Lideri Kılıçdaroğlu,Türkiye genelinde  7 Haziran’a kadar miting yapmayacağı 20’nin üzerinde İl dururken, daha 12 Mayıs'ta miting yaptığı bir ilin ilçesine 2. Defa neden gelir?..

İşte bu sorunun cevabı, Ereğli ve Zonguldak bölgesinde CHP’nin beklenen ilgiyi görmemesi ve CHP’nin listesine duyulan tepkide gizli..

POSBIYIK’A 'İŞCİ HAKLARINI SAVUNDUN' DİYE TEŞEKKÜR MÜ EDECEK!

2009 yılına kadar Ereğli’de temsil edilmeyen bir CHP var iken, CHP Lideri Deniz Baykal’ın özel davetiyle gençlik yıllarından itibaren emek verdiği CHP’ye katılarak Belediye Başkanlığı, 18 Belediye Meclis Üyeliği ve 3 İl Genel Meclis Üyeliği kazandıran Halil Posbıyık’ı, ‘Nasıl harcadığını mı’ anlatacak Yeni CHP’nin Yeni Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, yada, Erdemir’de işten çıkarmalara karşı bir CHP’li Belediye Başkanı olarak dik durduğu, İşcilerin haklarını savunduğu için teşekkür mü edecek..

İşte Ereğli halkı bunu merak ediyor..

 

 

Yorumlar
YORUM EKLE

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan kdzereglihaberci.com sorumlu tutulamaz.

Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler

Köşe Yazarları

Videolu Haberler

Foto Galeri

  DÖVİZ KURLARI

Dolar   Euro
Alış Satış Değişim   Alış Satış Değişim
0 0 0   0 0 0

Hava Durumu